Вільшанську психлікарню де-факто закривають, – доктор “Шумахер”

Ніколи такого не було, і от знову! Грантоїдні уповноважені відшуміли, на арену вийшли молоді команди реформаторів. Медицину треба реформувати, а грошей нема. Треба різати, скорочувати. Як скорочувати, кого?

Головні лікарі по області — люди впливові. Через них рішають лікування родичів депутати й губернатори. Ну як їх кивати? Інша справа — ті лікарні, за якими ніхто не стоїть. Саме «слабе звено». Ну ви зрозуміли. І ще й гарний дараб землі у горах.

Вільшанській ОПЛ із квітня урізають фінансування у 5 разів. Це де-факто означає закриття лікарні, персонал і 200 хворих на мороз. Що найцікавіше — із нинішнього керівництва управління охорони здоров’я ніхто ні разу не був у лікарні. Вони як фрілансери, працюють віддалено. Мають бумажку, рахують цифри. Не уявляють собі, що то за лікарня і не відають, що творять.

Дурдом. І це я не про психлікарню.

Прошу репост, у таких справах рятує тільки резонанс. Чим більше людей нас підтримає, тим більше шансів зберегти лікарню. Дякую!

Колишній лікар  Вільшанської психіатричної  лікарні Віталій Баранов (доктор “Шумахер”)

Читайте також : Вільшанські фахівці лікують психічнохворих, від яких відвернулися усі (ВІДЕО)

У Вільшанській психіатричній лікарні відбувся знаковий концерт Мирослави Копинець (фото)

Боротьба за збереження Вільшанської психлікарні триває (відео)

Хроніки “доктора Шумахера” з Вільшанської психіатричної лікарні, яку хочуть тихенько закрити (відео)

“Доктор Шумахер” гостро розкритикував звіт представників Уповноваженого з прав людини щодо Вільшанської психіатричної  лікарні

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *