Rozetka UA

Військовий з Ужгорода у Лондоні бере участь у обговоренні спільної оборонної доктрини (фото)

Військовий з Ужгорода у Лондоні бере участь у обговоренні спільної оборонної доктрини (фото)

Підполковник Журавльов Микола, який навчається в Інституті державного військового управління Національного університету оборони імені Івана Черняховського у складі ураїнської делегації перебуває з візитом у столиці Великої Британії  Лондоні.

Військовий бере участь у обговоренні спільної оборонної стратегії Великої Британії та України на 2018 – 2019 роки. У цьому контексті ведедеться розмова про реформування Збройних сил України та Генерального штабу ЗСУ.

У Академії оборони Великої Британії українським військовим було надано інформацію про Центр оборонних доктрин, Королівський коледж оборонних наук та про командно-штабні курси підвищеного рівня.

У Корпусі швидкого реагування НАТО та базі Форт Блокхаус українцям розповіли про важливість співпраці в оборонній галузі, стратегії комунікації та врегулювааня криз у сучасному світі.

На брифінзі у Портсмуті щодо бойового застосування Королівських ВМС було показано спроможність одного з найпотужніших флотів планети.

Під час війни на Сході України наша держава повинна співпрацювати у військовій галузі з країнами, які мають потужні збройні сили, їх досвід дає шанс нашій державі достойно вийти з ситуації, котру спровокувала Росія.

Керівництво нашої держави обрало курс на омолодження командного складу ЗСУ, офіцери, які мають досвід бойових дій в АТО, отримавши відповідну освіту повинні займати найвищі посади в оборонній галузі України. Микола Журавльов та його побратими також отримують безцінний досвід наданий військовими країн НАТО, маємо надію, що незабаром найпередовіші мілітарні концепції будуть запровадженні і в Україні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *