Відзначення Дня ліквідатора Чорнобильської катастрофи в Ужгороді супроводжувалося гучним скандалом

Відзначення Дня ліквідатора Чорнобильської катастрофи в Ужгороді супроводжувалося гучним скандалом

Відзначення Дня вшанування ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, яке відбулося 14 грудня у приміщенні Закарпатської обласної ради супроводжувалося гучним скандалом.

В ході розмови з чорнобильцями голова Закарпатської облради Володимир Чубірко у присутності голови Закарпатської ОДА Віктори Микити заявив, що треба звільнити директора комунального закладу “Обласний госпіталь ветеранів”, адже медичний заклад незадовільно виконує свої функції і є загроза припинення його фінансування НСЗУ. Також Володимир Чубірко повідомив про те, що десятки пільгових путівок для ветеранів не були використані через дії директора установи.

Пікантність ситуації полягала в тому, що директор Обласниого госпіталю ветеранів Василь Волошин сидів у президії заходу, а Володимир Чубірко через те, що перебуває на своїй посаді лише з 25 листопада, не пізнавав Волошина у обличчя.

Коли стало зрозуміло хто є хто, голова Закарпатської облради ще й додав, що Василю Волошину не допоможе і його кум Василь Лазоришинець, відомий український кардіохірург, директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова.

Раніше ветерани АТО Закарпаття заявили, що директор “Обласного госпіталю ветеранів війни” не відповідає займаній посаді


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.