Ветерани АТО Закарпаття заявляють, що директор “Обласного госпіталю ветеранів війни” не відповідає займаній посаді

Ветерани АТО Закарпаття заявляють, що директор “Обласного госпіталю ветеранів війни” не відповідає займаній посаді
Учасники бойових дій та матері загиблих воїнів обговорили з керівництвом Закарпатської обласної ради питання незадовільної роботи комунального закладу “Обласний госпіталь ветеранів війни”.
Озвучено консолідовану думку, що директор установи Василь Волошин не відповідає займаній посаді.
Пресслужба Закарпатської обласної ради розповсюдила з цього приводу наступне повідомлення.
Представники ветеранських організацій Закарпаття звернулися до керівництва облради щодо «Обласного госпіталю ветеранів війни»
Представники ветеранських організацій Закарпаття звернулися до голови Закарпатської обласної ради стосовно впорядкування роботи комунального закладу «Обласний госпіталь ветеранів війни».
Зокрема, сьогодні під час зустрічі з Володимиром Чубірком та його заступниками Андріаною Сушко й Василем Дем’янчуком, ветерани висловили незадоволення умовами та керівником госпіталю.
Наразі у закладі є 75 ліжок, але через згадані причини, вони часто не заповнені й на половину. Ветерани розповідають, що є разюча різниця між схожими закладами у сусідніх областях України та на Закарпатті. І у такому порівнянні закарпатський госпіталь явно програє.
Як приклад, наводять маніпуляції керівника Василя Волошина з путівками для ветеранів на оздоровлення. За словами В’ячеслава Харченка, керівника обласної організації «Української асоціації інвалідів АТО», наразі у госпіталі є 40 протермінованих путівок. У той же час керівник установи відкрито заявляє колишнім військовим, що путівок нема.
Відтак ветерани просять навести лад із госпіталем.
Андріана Сушко та Василь Дем’янчук повідомили захисників вітчизни, що у керівництва облради є бачення зберегти цей заклад автономно, без об’єднання з акцентом на послуги з реабілітації. Оскільки реабілітації після стресу, отриманого на війні, найбільше потребують пацієнти цього закладу.
Михайло Куцкір, голова Закарпатської обласної спілки ветеранів війн додав, що нині у госпіталі — жахливі умови. У приміщеннях холодно й сиро, є проблема із закупівлею обладнання. А нинішнє медичне устаткування — давніше за деяких ветеранів.
У свою чергу Володимир Чубірко розповів ветеранам про реальний стан справ та принципи і плани роботи облради у медичній галузі. Що ж до обласного госпіталю ветеранів, голова розповів, що, враховуючи зауваження військовиків, керівника закладу будуть змінювати і призначати тимчасово виконувача обов’язків. Тим більше, що у Василя Волошина вже за місяць закінчується контракт. Володимир Чубірко запропонував представникам ветеранських організацій відвідати цей конкурс і переконатись у його неупередженості.
Що ж до послуг з реабілітації, то спікер облради повідомив, що є проблема у облаштуванні ліфта, аби запакетувати в НСЗУ цей різновид меддопомоги. У цьому напрямку є проблема із невеликою ділянкою землі, де має бути облаштовано цей ліфт. За словами голови, на цю землю вже кинули оком певні чиновники, тому вже озвучено прохання до міськради Ужгорода передати цю землю на баланс області і виконати умови включення реабілітації у спектр послуг госпіталю.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.