Відставка міського голови Хуста Володимира Кащука стала логічним завершенням підкилимного протистояння закарпатських еліт

Відставка міського голови Хуста Володимира Кащука стала логічним завершенням підкилимного протистояння між першим заступником голови Закарпатської ОВА Мирославом Білецьким та нардепом  з групи «Довіра» Валерієм Лунченком про яке я писав ще у квітні 2023 року.

Про це пише в своєму телеграмі  Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/555

33 голосами депутати Хустської міськради висловили недовіру та достроково припинили повноваження Кащука.

Чесно кажучи, мер Хуста  просто «зажрався» і в час війни не захотів змінювати спосіб і методи керування містом. Недарма до нього приклеїлася кличка «Доля». 

Через заскорузлість мислення та впертість Кащук не розумів, що підставляє також і нардепів які допомагали залучати значні державні кошти до міста – Валерія Лунченка та Івана Крулька.

Тому останні просто усунулися від його підтримки у протистоянні з депутатським корпусом.

Виконувати обов’язки міського голови Хуста  буде секретар ради Василь Губаль (Слуга народу), екс-голова Закарпатської ОДА за квотою Віктора Балоги, а ще раніше член команди «народників» Сергія Ратушняка.

Нещодавно Губаль звернувся до правоохоронних органів з приводу публікацій у соцмережі Фейсбук, які вважає політичним тиском на нього та членів його родини. 

В серії досить брудних дописів під назвою «Секс, гроші, влада та злочин» викладалися фото Губаля та кількох осіб жіночої статі, які на думку фейсбук-зловмисників, разом з Василем Губалем та депутатом міськради від ОПЗЖ В’ячеславом Гуком організували бізнес з переправки за кордон ухилянтів, які перетинали  кордон за підробленими документами. 

Остаточне закріплення Хустської ОТГ за сателітом Мирослава Білецького  лише частково компенсувало амбіції першого заступника голови Закарпатської ОВА. 

Адже ще  в жовтні-листопаді 2023 року Білецький мав всі шанси очолити Закарпатську ОВА у випадку переходу Віктора Микити на керівну посаду до столиці.

Намагання екс-голови Луганської ОВА Сергія Гайдая повернутися до закарпатського політикуму робить ще більш туманними перспективи місцевих еліт.

/

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *