Відпочинок на Драгобраті майже повністю скупили до кінця зими

Лижний сезон на найвисокогірнішому зимовому курорті Україні – Драгобраті – в розпалі. У цьому переконалися представники ЗМІ, а також   туроператори, які знайомляться із потенціалом зимових курортів Закарпаття в рамках інформаційного туру, організованого управлінням туризму та курортів ОДА.
За словами підприємців, практично всі місця продали. Сьогодні відпочинок на полонині Драгобрат є одним із найдешевших, а сніг тут природно тримається до середини травня, що дозволяє довго використовувати потенціал гори.
“Завдяки тривалості снігового покрову, Драгобрат є дуже привабливим курортом, – каже начальник управління туризму та курортів облдержадміністрації Денис Ман, – як з точки зору туризму, так і з точки зору лижного спорту. Ми запросили в тур “Закарпаття зимове запрошує” представників ЗМІ та туроператорів, які продають відпочинок на Закарпатті, аби вони пересвідчилися, що курорт працює, розвивається. Судячи з його завантаженості вже сьогодні, зриву курортного сезону не буде».
Щодо стану під’їзної дороги від смт.Ясіня до курорту, після серйозного пошкодження нещодавнім паводком, дорогу продовжують відновлювати. На заклик голови ОДА Геннадія Москаля, до ремонту шляху долучилися підприємці. За словами місцевих мешканців, до вершини ведуть ще два запасні шляхи, отже запланований зимовий відпочинок на Драгобраті тим паче не варто відкладати.
Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА

драгобрат

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *