Рис із хробаками продають в Ужгородській “Барві” (ФОТО)

– Я був просто шокований. Завжди дуже прискіпливо ставлюся до покупок, особливо продуктів харчування, і зберігаю чеки. Тому пішов знову до магазину з чеком, рисом і неприхованими емоціями, – розповідає Олександр.

Менеджер супермаркету вибачився, сказавши, що це вже не вперше, і повернув гроші.

– Помітно, що там вже звикли до таких візитів покупців, але на стан справ це не дуже впливає, – зазначає ужгородець.

Крім даного випадку, Олександр каже, що неодноразово помічав, як на полицях з молочною продукцією прострочений товар викладають на передній ряд, а той, що ще більш-менш придатний для вживання, залишається позаду.

– Мій товариш розповідав, що бачив, як працівниці “Барви” ваткою з ацетоном витирали на молочних пакетах штампи із датою і ставили нові. Він це відзняв на телефон, то у нього потім за гроші просили видалити відео, – обурюється мешканець обласного центру.

Олександр Роман закликає працівників супермаркетів з повагою ставитися до своїх клієнтів та не продавати зіпсовані продукти. Також він звертається до всіх контролюючих органів, які повинні добросовісно виконувати свої обов’язки і стежити за якістю товарів. При цьому радить громадянам берегти здоров’я своє та своїх близьких, не лінуватися вчитуватися в етикетки та відстоювати свої законні права покупців.

Джерело: PMG.ua
барва барва2 барва3
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *