Doc.ua запис до лікаря

Відомий закарпатський футболіст шокований тим, що його земляки беруть участь у “турнірі сепаратистів”

Відомий закарпатський футболіст шокований тим, що його земляки беруть участь у “турнірі сепаратистів”

Знаменитий український футболіст Михайло Кополовець, який є вихованцем закарпатського спорту, нищівно розкритикував учасників чемпіонату світу серед невизнаних республік, що триває у Лондоні.

“Я шокований тим, що мої закарпатські земляки беруть участь у “турнірі сепаратистів”, — сказав Михайло Кополовець у коментарі Експрес-онлайн, — Для мене це неприпустимо. Ці футболісти заплямували мій рідний закарпатський край. А цей край подарував Україні багато патріотів, деякі із них поклали життя за Україну. Я не знаю, як тепер покарати учасників турніру у Лондоні. З одного боку, хочеться відправити їх десь в “ДНР” — щоб жили у лоні сепаратистів. Та з іншого боку, ми демократична держава, і повинні діяти в рамках закону”.

Нагадаємо, що в столиці Англії проходить чемпіонат світу під егідою КОНІФА, яка збирає навколо себе так звані “футбольні конфедерації”, які не входять до складу ФІФА. У цьому турнірі бере участь і збірна “Закарпаття”. Більшість із команд представляють невизнані світом республіки. Кваліфікаційний раунд, який долали закарпатці, складався із відбіркових матчів, у яких грали навіть команди “ДНР” та “ЛНР”. На чемпіонаті світу у Лондоні закарпатці свій перший матч зіграли із збірною Абхазії, яка не є визнаною у світі як самостійна держава. Закарпатці матч виграли з рахунком — 2:0 і готуються вже до наступних ігор. Змагатимуться із Північним Кіпром та Тібетом.

Торік “Збірна Закарпаття” вже брала участь у змаганнях під егідою КОНІФА на чемпіонаті Європи на Кіпрі. Тоді команда була представлена багатьма гравцями, які грали паралельно у чемпіонатах районів Закарпатської області. Після минулорічної участі наших футболістів на турнірі на Кіпрі ФФУ ніяк не відреагувала і спортсмени не були покарані.

Додамо, що КОНІФА має намір провести наступний чемпіонат Європи саме на території “ДНР”.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *