Відомий стоматолог із Закарпаття на передовій лікує воїнів 128-ї бригади

Олег Орос працював стоматологом у власній клініці в Ужгородському районі, але у мирний час. Вже з перших днів повноцінного російського вторгення Олег вступив у лави 128-ї Закарпатської бригади та відправився на передову.

Завдань у військового чимало, як от вивезення поранених із поля бою, надання першої лікарської й долікарської медичної допомоги. Однак залишилось із мирного життя й те, що закарпатець найбільше любить та вміє робити – стоматологічні послуги. І його пацієнтами на передовій є наші бійці.

Zakarpattya24 поспілкувалося із військовим медиком про його будні, улюблене заняття, потреби та плани на майбутнє у мирний час.

“У більшості я займаюсь стоматологією. Бували випадки, коли дістатись до стоматологічного крісла нереально, тоді в хід йшли підручні методи. А так в мене мобільний кабінет з усіма зручностями, інструментами, матеріалами та навіть з рентгеном, тобто маю можливість повноцінно та якісно пролікувати наших бійців, а таких дуже багато. В середньому в день приймаю від 10 людей і більше” – розповідає Олег.

http://
“Не скажу що тут легко, десь трошки морально важко, тому що крім зубів довелось бачити, на жаль, і не дуже приємні картини поранених хлопців. Але коли ти надаєш першу допомогу, відключаєшся від реального світу і в голові тільки одне – довезти солдата до госпіталю. А так в мене крутезна команда професіоналів, не скучно. Сумую тільки сильно за сім’єю: дружиною та трьома дітками” – ділиться військовий.

Олег Орос відомий багатьом за благодійним проєктом “Подаруй усмішку” – чоловік організував неймовірну акцію для людей похилого віку. У свій час він почав безкоштовно робити протезування пенсіонерам, які повністю втратили зуби.

Та з його відрядженням на війну, проєкт продовжує жити.

“Моя акція «подаруй Усмішку» діє і тепер, кожного місяця робимо щасливими двух пенсіонерів нашого краю. На даний час ми запротезували більше 100 людей. У мене задумів багато, стоматологія – це моє хобі, яке приносить задоволення, а використане знання та вміння ще більше приносить радість, коли ти використовуєш – це для когось безкоштовно, але дійсно для тих, хто цього потребує. Тому обов’язково планую зробити ще багато добрих справ” – зазначає лікар.

http://

На наше запитання чи є у стоматолога нагальні потреби в обладнанні для лікування бійців, Олег розповів, що дуже часто на передовій наші бійці не мають змоги «правильно пролікувати зуби» – це стосується травматичних сколів, переломів зубів, коронок і т.далі, коли лікування потребує негайного протезування (коронки, протези, металеві вкладки іт.д).

“Проблема в тому, що потрібно багато часу, щоб відправляти поштою відбитки, доставка їх на пошту, потім 2-3 дні на дорогу тільки в один бік. Тому через свою сторінку прошу допомогти фінансово для закупівлі спеціального сканеру, за допомогою якого ми пришвидшимо процес лікування (протезування) наших воїнів з 15-17 днів до 5-6.

3 shape – інтраоральний сканер стоматологічний коштує 4500 євро.

Всіх небайдужих прошу долучитись до збору, щоб було легше лікувати зуби наших воїнів.

Рахунок: 5375 4141 0944 9321 Чермак В‘ячеслав Еміліянович

Переможемо разом” – підсумовує Олег Орос.

Zakarpattya24

 

1 comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *