Відбулося заключне засідання Закарпатської обласної ради VII-го скликання

Відбулося заключне засідання Закарпатської обласної ради VII-го скликання

Сьогодні, 1 жовтня, відбулось останнє пленарне засідання Закарпатської обласної ради VII-го скликання. На 19-ї сесії нинішній депутатський корпус завершує свою діяльність. А 25 жовтня ми виберемо вже нових депутатів Закарпатської облради.

У залі зареєструвалось 52 депутати. У президії голова ради Михайло Рівіс, перший заступник голови облради Йосип Борто, заступнпик Петро Грицик, а також, традиційно, голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

На засіданні були присутні майже самі чиновники: голови деяких райрад та РДА, керівники правоохоронних і контролюючих органів, департаментів ОДА. Вхід журналістів через карантинні заходи знову був суворо обмежений.

Отож за повідомленням прес-служби Закарпатської облради присутні насамперед вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів, які загинули під час бойових дій на Сході України, загиблих в авіакатастрофі в Харківській області, а також відомого закарпатця, академіка НАН України, директора Інституту електронної фізики Отто Бартоломійовича Шпеника, який відійшов у вічність цими днями.

Голова облради Михайло Рівіс зазначив, що звітну інформацію про пророблену роботу Закарпатської обласної ради за цю каденцію надіслано депутатам напередодні. У звітному документі йдеться, що за період повноважень облради VII-го скликання станом на вересень 2020 року проведено 18 сесій, які складалися із 35 пленарних засідань, одне з яких – позачергове. Крім цього, на вимогу дня також відбулося 5 позачергових сесій. Загалом від початку цієї каденції ухвалено 1810 рішень, тоді як у минулому, VІ скликанні, було прийнято 1373 рішення.

Позачергові засідання ради засвідчили, що коли йдеться про вирішення важливих економічних і соціальних питань, реалізацію як загальнодержавних, так і прийнятих регіональних програм, депутатський корпус облради завжди знаходить спільну мову і це працює на розвиток краю та благо громад. Також за цей час підтримано 193 звернення обласної ради до центральних органів державної влади, що відображають позицію найвищого представницького органу області, враховуючи соціально-економічну ситуацію у країні. Цей показник зріс більш ніж у півтора рази, у порівнянні з аналогічним періодом роботи ради минулого скликання. Обласними обранцями підтримано 510 депутатських запитів із назрілих актуальних проблем громад Закарпаття, та скеровано для реагування у відповідні інстанції, йдеться у документі.

Під час сесії присутні також заслухали доповідь керівника поліції Закарпатської області Олександра Шляховського.

А на завершення депутати побажали один одному успіхів на виборах 25 жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *