Василь Іванчо призначив наступне пленарне засідання сесії Закарпатської облради на 25 листопада

Василь Іванчо призначив наступне пленарне засідання сесії Закарпатської облради на 25 листопада

Виконуючий повноваження голови Закарпатської обласної ради Василь Іванчо видав одразу два розпорядження про   скликання сесій Закарпатської обласної ради

Про перенесення часу  проведення пленарного засідання четвертої  сесії обласної ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 глави 2.1  розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання:

1. Перенести час  проведення четвертої сесії обласної  ради VІІІ скликання та провести її пленарне засідання 25 листопада 2021 року о 14-й годині в  м. Ужгороді, в залі засідань обласної ради.

2. Виконавчому апарату обласної ради довести зазначене розпорядження до відома депутатів обласної ради.

3.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.п. голови обласної ради                Василь ІВАНЧО

 

Чергову сесію перенесено на 14.00, бо на 11.00 призначено пленарне засідання позачергогової сесії, яка відбулася 15 листопада.

Про призначення дати проведення другого пленарного засідання позачергової сесії обласної ради VIIIскликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10 та 47 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання, у зв’язку з відсутністю прийнятого обласною радою рішення про час і місце проведення другого пленарного засідання позачергової сесії обласної ради, а також враховуючи ту обставину, що не всі питання порядку денного були розглянуті на пленарному засіданні позачергової сесії 15.11.2021, з метою забезпечення дотримання вимог законодавства України та Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VIII скликання:

1. Провести друге пленарне засідання позачергової сесії Закарпатської обласної ради VІІІ скликання 25 листопада 2021 року об 11-й годині в  м. Ужгороді, в залі засідань обласної ради.

2. Виконавчому апарату обласної ради довести зазначене розпорядження до відома депутатів обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.п. голови обласної ради                Василь ІВАНЧО

 

Відомо, що про це керівника облради просили представники більшості фракцій , які зрозуміли, що на минулій позачерговій сесії депутати самі загнали себе в глухий кут, коли відсторонили Василя Іванча від ведення сесії, не внісши це питання до порядку денного, чим порушили регламент Закарпатської обласної ради.

Пропозиція провести засідання у середу 17 листопада не була також внесена до порядку денного і не проголосована депутатами.

“Нас кидають!”, – “Батьківщина” в Закарпатській облраді

Кому було вигідно “замінувати” Закарпатську обласну раду?

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *