“Нас кидають!”, – “Батьківщина” в Закарпатській облраді

“Нас кидають!”, – “Батьківщина” в Закарпатській облраді
Про деталі підкилимних домовленостей в Закарпатській обласній раді пише на своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/30

“Нас кидають!”, – закарпатська “Батьківщина” в Закарпатській облраді.

Саме така фраза пролунала з вуст одного з депутатів фракції “Батьківщина” під час наради у кулуарах. Представники політсили Тимошенко не захотіли йти на жорсткому “повідку” у заінтересованих в обранні Володимира Чубірка сил, які пропонували спочатку голосувати за Володимира, а потім вже ділити посади.

На правах анонімності один з депутатів повідомив мені, що питання обрання голови обласної ради не може йти саме по собі без повного комплексу домовленостей на всіх щаблях обласної ради. Питання заступників, голів комісій, взаємодія політичних сил на рівні районних рад (там також можливе переформатування коаліцій) має бути вирішено до голосування за нового голову Закарпатської обласної ради.

Таку позицію “Батькіщини” підтримали фракції КМКС і ЄС, що відобразилося у спільному документі

про перенесення сесійного засідання на середу, щоб провести широкомасштабні консультації. 

На фото: представники фракції “Батьківщина” в Закарпатській облраді Олександр Кеменяш, Андрій Шекета, Андрій Андріїв, Василь Крулько, Іван Дуран, Юрій Гуледза, Георгій Горват.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *