В Закарпатській ОДА відкрили виставку Тараса Данилича

У фойє Закарпатської ОДА відкрилася експозиція творів заслуженого художника України Тараса Данилича. Митець представив зо два десятка своїх картин, написані за останні п’ять років. Полотна привезли зі столиці, з Будинку художника, де Тарас Данилич експонував свої твори донині. Виставку в обласній адміністрації приурочили Дню незалежності України.
–Тарас Данилич – справжній художник з народу. Лише він не має поки про це офіційного документу. Тому Закарпатська ОДА подала в Адміністрацію Президента клопотання про присвоєння митцю почесного звання «Народний художник України», – повідомив під час відкриття виставки керівник краю Геннадій Москаль.
Тарас Данилич має свій особистий стиль, не схожий на інших, що дуже важливо у мистецтві, – зазначили колеги, вітаючи художника з відкриттям виставки. Завдяки активності в творчості та своєрідності, його роботи відомі не лише за межами області, але й за кордоном.
Експозиція картин Тараса Данилича триватиме  в атріумі Закарпатської ОДА до кінця вересня, де її можуть оглянути всі бажаючі.

данилич данилич2 данилич3 данилич4

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *