В Закарпатській обласній лікарні пацієнту пришили відрізану на виробництві руку

Лікарі Закарпатської обласної клінічної лікарні реплантували розірвану кисть 52- річному ужгородцю
 Операцію, яка тривала понад 5 годин, виконали лікарі опікового відділення Андрій Погоріляк, Євген Петрус та лікар-інтерн Денис Фізер. Анестезіологічне забезпечення провели Вікторія Гошівська та Василь Штуллер.

В опікове відділення Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака госпіталізували 52-річного мешканця Ужгорода, який під час роботи отримав травму кисті.

Пацієнт Сергій згадує, як з власної необережності, працюючи з електроінструментом, для заготівлі дров травмував руку.

«Я був в рукавицях, одну з яких під час роботи затягнуло в ланцюг, що обертався. Спочатку «швидка» відвезла мене в інший медзаклад міста, де лікар, побачивши травму, сказав, що це не до них. Так мене направили в Закарпатську обласну лікарню. Вже на другий день після операції, я відчув кожен палець, ніби імпульси прострілювали. Дякую дуже гарно за збережену руку та за прекрасне ставлення всього персоналу», – сказав пан Сергій.

У пацієнта була травматична ампутація. Кисть трималася лише за допомогою сухожилля першого пальця. Були пошкоджені всі анатомічні структури, зап’ястний ряд був повністю розділений та розтрощений, пошкоджені ліктьовий та середній нерв з внутрішніми гематомами, а також ліктьова і променева артерія

Післяопераційний період пройшов без ускладнень, пацієнт готується до виписки, з подальшими рекомендаціями.

Розмовляла Вікторія Андрусяк

1 коментар

Оксана написав:

Андрій Йосипович Погоріляк – хірург від Бога, і колеги чудові . ♥️♥️♥️ .

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *