Центр рекрутингу Національної гвардії України відкрили на Закарпатті

 Він діятиме в Ужгороді. Тут всі громадяни зможуть більше дізнатись про підрозділ НГУ, який дислокується в регіоні, а також про те, які завдання виконують гвардійці та які вакансії існують зараз.
 «Наша головна мета – поповнити наш підрозділ кваліфікованими і вмотивованими фахівцями. Ми пропонуємо різні посади для солдатів, сержантів і офіцерів. Всі наші військовослужбовці отримують гідне навчання, спорядження і фінансове забезпечення», – зазначив начальник відділення кадрової роботи Олег Білецький.
 У центрі рекрутингу фахівці нададуть консультацію і, за бажанням відвідувача, скерують у підрозділ для проведення співбесід, проходження військово-лікарської комісії і зарахування на військову службу.
 «Ми пропонуємо як службу за мобілізацією, так і службу за контрактом. Ми гарантуємо повне забезпечення. У Національній гвардії України професійні інструктори постійно проводять тренування на найвищому рівні. Але головна перевага – це виконання почесного обов’язку громадян серед побратимів і земляків», – підкреслив речник Закарпатського підрозділу Олексій Куделя.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *