В Закарпатській обласні раді провели консультації щодо відновлення діяльності видавничої групи Книги «Реабілітовані історією»

В Закарпатській обласні раді провели консультації щодо відновлення діяльності видавничої групи Книги «Реабілітовані історією»

Як раніше повідомлялося, Закарпатське обласне товариство борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатська крайова організація Народного Руху України, за участі ряду інших українських громадсько-політичних організацій краю, звернулися до Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради із заявою-протестом, в якій просили відновити діяльність Редакційно-видавничої групи обласної Книги «Реабілітовані історією» (яка була ліквідована розпорядженням голови Закарпатської ОДА від 30.10.2020 р. № 647).

З піднятого питання, 23 березня 2021 р., в приміщенні Закарпатської обласної ради відбулася зустріч представників Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті, Закарпатської крайової організації Народного Руху України та депутатської фракції «ТУКЗ – КМКС» в  обласній раді.

В ході зустрічі сторони прийшли до спільної думки про те, що діяльність ліквідованої Редакційно-видавничої групи обласної Книги «Реабілітовані історією» необхідно відновити, оскільки дана група повинна і надалі працювати в напрямку реабілітації політичних жертв комуністично-радянських репресій на Закарпатті. Також сторони погодилися, що дане питання слід винести і на розгляд Закарпатської обласної ради.

Участь в зустрічі прийняли:

від Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті – Антоніна Вчорашня, відповідальний секретар Товариства;

від Закарпатської крайової організації Народного Руху України – Маріан Токар, голова Координаційної ради ЗКО НРУ та Віктор Понзель, голова Управи ЗКО НРУ;

від депутатської фракції «ТУКЗ – КМКС» – Йосип Борто, уповноважений представник депутатської фракції та «ТУКЗ – КМКС».

Пресслужба ЗКО НРУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.