В Ужгородському замку представили виставку просто неба “Страшні реалії війни”

В Ужгородському замку представили виставку просто неба “Страшні реалії війни”

«Якщо таке десь побачите – в жодному разі не беріть до рук, не чіпайте! Ідіть звідти геть і зателефонуйте на 102 або попросіть старших повідомити про вашу знахідку», – так сьогодні пояснював в Ужгородському замку ювенальний поліцейський на лекції дітям про безпеку під час війни.

У Закарпатському обласному краєзнавчому музеї ім. Тиводара Легоцького в замку на виставку просто неба «Страшні реалії війни» до діючої експозиції «Коли гримлять гармати, музи мовчать» додалися моторошні експонати – уламки реальних ракет, якими росіяни обстрілюють Україну. Залишки «Точки-У», С-300 та інших можна оглянути на одному із подвір’їв історичної пам’ятки.

У внутрішньому, дворику Ужгородського замку також представлене сучасне озброєння, яким, за сприяння західних партнерів, наші воїни захищають Україну.

Виставку та лекцію зорганізували з нагоди відзначення Дня Української Державності. У внутрішньому дворику музею також представлена фотовиставка світлин із зон бойових дій донецького майстра Сергія Ваганова.

На урочистостях сьогодні в замку із привітаннями з Днем Української Державності виступили в.о. директора музею Ольга Шумовська, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, керівниця апарату Закарпатської облдержадміністрації Руслана Натуркач, військовий 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону Роман Комісарук. Емоцій додавали музичні композиції арт-батальйону Ужгородського інституту культури та мистецтв.

Сьогодні для гостей Ужгородського замку також уперше відкрили ще частину нещодавно розчищених підвалів. Там планують облаштувати середньовічну експозицію та фотозону для відвідувачів.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.