У Закарпатті створено Академію культури і мистецтв

У Закарпатті створено Академію культури і мистецтв
Сьогодні, 28 липня, під час пленарного засідання 7-ї сесії обласної ради депутати ухвалили рішення про створення у краї Комунального закладу вищої освіти «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.
Відтак, в установленому порядку буде реорганізовано: шляхом приєднання до Комунального закладу вищої освіти «Академія культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради – Комунальний заклад вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради та Комунальну установу «Центр професійної підготовки працівників закладів (установ) сфери культури» Закарпатської обласної ради.
Як зазначає виконуюча обов’язки директора Академії, депутатка обласної ради Наталія Шетеля, завдяки такому об’єднанню установ, зараз працівники культури матимуть змогу проходити підвищення кваліфікації на базі новоствореної установи, не виїжджаючи за межі області. Рішенням регламентовано створення відповідних комісій з реорганізації об’єднаних комунальних установ, а також подальші кроки керівника щодо забезпечення діяльності закладу вищої освіти.
  Повідомляє – Пресслужба Закарпатської обласної ради
***
Голова Верховної Ради України привітав колектив Ужгородського інституту культури і мистецтв із 75-річчям
Очільник облради Володимир Чубірко та його перший заступник Андрій Шекета вручили директорці Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради, депутатці облради Наталії Шетелі вітальну адресу за дорученням Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука із нагоди 75-річчя від дня заснування інституту.
У вітанні наголошується, що інститут пройшовши якісні перетворення від культосвітнього училища до сучасного, інноваційного освітнього вишу європейського рівня, який у складний час для України сприяє збереженню і примноженню духовних цінностей нашого народу.
Виконавши почесну місію, очільник облради від імені депутатського корпусу та від себе особисто побажав професорсько-викладацькому складу, працівникам, студентам інституту Миру, подальшого процвітання, творчих успіхів і натхнення.
Наталія Шетеля у свою чергу подякувала голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку та голові крайового парламенту Володимиру Чубірку за теплі привітання та запевнила, що увесь колектив закладу готовий удосконалюватися та прагне ще вищого рівня майстерності задля збереження та примноження традицій української культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *