В Ужгородському коледжі культури і мистецтв душевно відзначили Дні музики та літніх людей (відео)

В Ужгородському коледжі культури і мистецтв душевно відзначили Дні музики та літніх людей (відео)

1-го жовтня у всьому світі з ініціативи ЮНЕСКО широко відзначаються Міжнародний день музики та Міжнародний день людей похилого віку. Це час, коли музичне мистецтво нагадує про себе суспільству. Свято супроводжується в усьому світі великими концертними програмами. Звучать кращі твори світової культури. Святкують його і на малих сценах. І не тільки великі майстри. Нехай студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв лише на початку шляху до мистецьких висот. Але бажання досягнути успіху у них не відняти. Тож студентський концерт був “від душі”.
А ще на ньому вшанували людей похилого віку. Вечір розпочали своїми виступами поважні гості з крайового товариства “Просвіта”: привітав коледж та розповів про дати, які відзначаються доктор історичних наук Павло Федака. Свої твори читали голова закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі та лауреат премії ім. Президента Карпатської України Августина Волошина письменниця і поетеса  Олена Пекар.
Закінчилось свято піснею Тараса Петриненко “Боже, Україну збережи”, яку виконав студент Крістіан Гарастей. Зал щиро аплодував “однокашникам”. За матеріалами сторінки Ужгородський коледж культури і мистецтв.

Детальний фотозвіт на сторінці “Трибуни” у мережі “Фейсбук”

http://

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.