Нещодавно відремонтована вулиця Мирного в Ужгороді стала “жертвою” неякісних робіт (фото)

Нещодавно відремонтована вулиця Мирного в Ужгороді стала “жертвою” неякісних робіт (фото)

Громадські активісти звернулися до органів прокуратури щодо халантного ремонту вул. П. Мирного в Ужгороді.

24 вересня 2018 року, в ЗМІ з’явилася інформація про якість дорожнього покриття на згадуваній вулиці.

Журналісти здійснили інспекцію вулиці та відзняли фоторепортаж. Як виявилося, – Бруківку на вулиці Панаса Мирного в Ужгороді можна витягнути руками. І це не зважаючи на вартість капітального ремонту у понад 1.5 млн грн.

 

Зважаючи на викладене, громадські активісти вирішили звернутися до правоохоронців:

дійснивши візит на згадувану локацію, представники мас-медіа зафіксували – відсутність решіток на зливних люках, декілька ям та вибоїн. Встановлено, що бруківка вимощена всупереч нормам та правилам здійснення будівельних робіт, та легко піддається зняттю з дорожнього покриття силами однієї руки. 

Варто зауважити, що згадувана якість вулиці є наслідком виконання робіт підрядною організацією БК Антрол.

8 вересня 2017 року, між Депертаментом міського господарства Ужгородської міської ради та представником згадуваного ТОВ, було підписано договір на виконання робіт по вулиці Панаса Мирного, вартістю в 1 млн 533 тисячі 428 гривень.

Згадуваним договором було визначено, що строки виконання робіт становили – з моменту підписання договору до 01.11.2017 року. Не зважаючи на це, роботи було прийнято 29.12.2017 року.

Згідно з пунктом 6, договору між підрядником та Департаментом міського господарства, замовник робіт повинен був здійснювати контроль та нагляд за якістю робіт, що виконувалися підрядником, дотримання термінів їх виконання, та якістю матеріалів та обладнання.

Аби не заподіяти матеріальної шкоди бюджету міста, замовник повинен був вимагати безоплатного виправлення недоліків, виявлених під час здійснення робіт, або прийому їх виконання. Не зважаючи на істотне порушення умов договору, представники Ужгородської місцевої ради підписали акти виконаних робіт, про якість яких викладено в посиланні вище.

Таким чином, є підозра, що посадові особи Ужгородської міської ради, за попередньою змовою з БК Антрол, вчинили кримінальне правопорушення та завдали істотних збитків бюджету міста, привласнивши частину коштів.

Варто додати, що станом на сьогодні Ужгородська міська рада, не зважаючи на резонанс в ЗМІ, не ініціювала жодної додаткової експертизи ремонту вул. Панаса Мирного, яка б дала підстави позиватися до Господарського суду з метою стягнення з підрядника коштів за неякісно виконані роботи по «Капітальний ремонт вул. Панаса Мирного у м. Ужгород» – https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-08-22-001355-a .

Просимо Вас, в межах компетенції, відреагувати на дану інформацію та розпочати кримінальне провадження відносно службових осіб міськради та представника підрядної організаціями за фактами викладеними у ЗМІ та зверненні – йдеться у листі громадьских активістів органам прокуратури.

Про перебіг подій інформуватимемо в ЗМІ.

Закарпатський інсайдер 


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.