В Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся дебют поетеси Наталії Ястрземскі

В Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся дебют поетеси Наталії Ястрземскі

28 листопада в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся дебют поетеси Наталії Ястрземскі. На розсуд читача вона представила свою першу збірку віршів «Для серця милий затишок».

Перша збірка авторки йде до читача через спогади, власну любов до батьківщини, рідного краю, гармонію душі і оточуючої природи, спілкування з дорогими серцю людьми, підтримку рідних дітей.

Збірка «Для серця милий затишок» невелика за обсягом, але має позитивну енергетику та містить подеколи філософські думки.

Свій виступ поетеса почала зі слів про те, що ніщо не відбувається просто так. І тепер збулась її мрія – вона випустила і презентує свою першу книгу. Наталія Ястрземскі зазначила, що в житті вона пройшла нелегкий шлях, і вдячна долі за всі випробовування. Саме під цим впливом вона пише вірші. Великий вплив на її творчість мають вірші Шевченка. Упродовж вечора поетеса ділилася з присутніми власними віршами.

Голова Асоціація жінок України Наталія Попович, присутня на заході, у своєму виступі підмітила, що саме 28 листопада відзначають день створення жіночого об’єднання «Дія», і не випадково презентація цієї збірки випала на цю дату.

Методист, викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв Марія Стойка привітала поетесу з дебютом та наголосила, що пані Наталія, окрім того, що пише вірші, цьогоріч ще й стала студенткою спеціалізації «Режисура театралізованих заходів» Ужгородського інституту культури і мистецтв.

На заході була присутня й педагог, поетеса, фотограф Ольга Тимофієва, яка поділилася враженнями про вірші пані Ястрземскі і дала високу оцінку її творчості.

На заході також ділилися своїми враженнями від почутого й студенти. Розчулив поетесу й надісланий вірш від донечки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *