В Ужгороді відзначили четверту річницю створення патрульної поліції у краї

В Ужгороді відзначили четверту річницю створення патрульної поліції у краї

Урочистості з нагоди 4-ї річниці створення патрульної поліції на Закарпатті відбулися сьогодні, 29 листопада, в атріумі облради за участі заступника голови облради Петра Грицика.

Насамперед хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять поліцейських, які віддали свої життя під час виконання службових обов’язків.

Привітати іменинників завітали: заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, начальник Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Олександр Канцидайло та інші правоохоронці й представники влади.

Петро Грицик від імені голови обласної ради Михайла Рівіса, усього депутатського корпусу та від себе особисто щиро привітав патрульних із святом. Та зазначив, що за невеликий проміжок часу від дня створення, цьому підрозділу вдалося здобути довіру та повагу у краян. Серед патрульних є багато тих, які боронили на Сході України суверенітет та незалежність держави й добре знають ціну справедливості, чесності та принциповості.

«Бережіть честь мундира, залишайтеся вірними Присязі, Конституції України, спрямовуйте всі свої зусилля на збереження спокою у країні в цілому та Закарпатті, зокрема. Бажаю вам здоров’я, добробуту в родинах та натхнення до нових професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої держави”, — відзначив Петро Васильович та виконав приємну місію, нагородивши кращих патрульних відзнаками обласної ради.

Так, за вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку, захист інтересів суспільства і держави та з нагоди 4-ї річниці створення управління патрульної поліції в Закарпатській області Грамотою облради нагороджено службовців Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції: Орсага Олександра Романовича   – сержанта поліції, поліцейського взводу №1 роти №4 батальйону, Тішкову Нелю Олександрівну – начальника відділу адміністративної практики, Шелельо Ольгу Валеріївну – лейтенанта поліції, інспектора взводу №1 роти тактико-оперативного реагування. Грамотою та цінним подарунком облради нагороджено Туряницю Марію Вікторівну  – лейтенанта поліції, старшого інспектора прес-служби відділу зв’язків з громадськістю.

Керівництво облдержадміністрації, Ужгородської міської ради, правоохоронних органів також відзначили кращих патрульних нашого краю.

Виконавчий апарат облради

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *