В Ужгороді зібрали майже 7 літрів крові для воїнів АТО (ФОТО)

 25 грудня 2014 року стартувала дводенна акція зі збору крови для наших бійців, поранених на Сході. “Крапля крови українця – море, де потоне окупант!” – таким є гасло заходу, що об’єднало патріотичні та спортивні організації Ужгорода. У перший день акції в Закарпатській обласній станції переливання крови зібралося понад три десятки донорів.

донор

Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, зокрема націоналісти з Ужгородської міської організації ВО “Свобода, спортивно-патріотичне об’єднання “Карпатська Січ”, ГО “Закарпатська асоціяція територіяльних громад”, молодіжна організація “Сокіл”, волонтерська організація “Закарпатський рух допомоги військовим”, асоціяція здорового способу життя “Закарпатський морж” та ин. здали за декілька годин 7 літрів крови для поранених бійців.

“Це вже не перша акція зі здачі крови для поранених бійців. Відмінністю сьогоднішнього заходу є консолідація більшости громадських організацій, які відгукнулися на наш заклик. У розвинених країнах громадяни здають кров як мінімум двічі на рік, це сприймають як громадянський обов’язок. Для виготовлення 500-мілілітрової порції життєво важливого препарату, який може врятувати життя важкопораненого бійця, потрібна кров 25 донорів”, – розповів співорганізатор акції свободівець Сергій Білей.

Здати кров можна в будь-який день, попередньо повідомивши працівників донорського центру про бажання допомогти бійцям АТО.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *