Криза управлінських кадрів ЄЦ або недалекоглядність патрона

Розташовуючи фігури на політичній шахівниці Закарпаття «господар»  області Віктор Балога усвідомлюючи свою відповідальність та брак кваліфікованих кадрів інколи призначає на відповідальні посади «фахівців» які роблять йому медвежі послуги.

Яскравим прикладом слугує ужгородщина та її керівництво.  Не встигли регіональні ЗМІ розповісти про «особливості» управлінського «таланту» Тимченка як свою незгоду та невдоволення під стінами ужгородської районної адміністрації висловили громадські активісти та справжні патріоти  які вболівають за долю свого краю. Очільник району трішки вирішив побавитись у демократію та вийшов до протестувальників прочитав їхні вимоги та повернувся на сесію райради.

 

район2

Обурені такою зневагою чинуші, активісти вирішили завітати на сесію райради де розповіли про наболіле своїм обранцям. Таким гостям не вельми зрадів голова ради пан Фединець, адже в його світогляді такий прояв демократії відсутній. А обурилася громада через реорганізацію ужгородської поліклініки. Всім зрозуміло, що методом «реорганізації» планують звільнити чергового неугодного посадовця-головного лікаря закладу. Заслухавши вимоги громади депутати вирішили відкласти розгляд питання на наступне засідання.

Взяв слово на сесії і голова люстраційної  комісії В’ячеслав Харченко, який зачитав депутатам та Тимченку відповідь з кабінету міністрів про те що кабмін не вносив пропозиції президенту на затвердження голів РДА в Закарпатській області і довів до відома голови РДА, що він призначений як мінімум з порушенням процедури, а отже всі документи з його підписом можуть бути визнані не легітимними. Знаючи яким важливим і «дорогим» є імідж Балог, то Віктор Іванович мав би зробити висновки…

Тож ситуація на Ужгородщині залишається напруженою ми і надалі будемо ретельно її відслідковувати та інформувати вас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *