В Ужгороді зберуться провідні нейрохірурги України

      У четвер, 4 червня, об 11.30  (у конференц-залі УжНУ) відбудеться відкриття щорічного науково – освітнього проекту для фахівців – Школи клінічних нейронаук «Карпатські читання -2015».  Школа зібрала потужний склад провідних фахівців в галузі неврології та нейрохірургії. Серед головних організаторів та поважних учасників цьогорічних «Карпатських читань» головні  позаштатні фахівці Міністерства охорони здоров’я України  питання з питань неврології та психіатрії. Триватиме захід упродовж 4-6 червня.

Неврологи та нейрохірурги із майже всіх регіонів України, які невтомно шукають відповіді на актуальніші питання сучасної неврологічної науки і бажають професійного спілкування, збираються в Ужгороді на неврологічні зустрічі «без краваток» вже 9 років поспіль.  Особливу увагу учасники  Карпатських читань 2015 приділять  питання надання медичної допомоги  та реабілітації учасникам АТО.  Молоді пацієнти із важкими ураженнями головного та спинного мозку внаслідок вогнепальних травм, повинні  повертатися до нормального життя.

 

Конференцію відкриватимуть:

Володимир Смоланка, професор, ректор УжНУ,  Тамара Міщенко, професор, Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України, Микола Поліщук, професор, Голова комісії з підготовки нейрохірургів Української асоціації нейрохірургів, Президент Всеукраїнської громадської асоціації боротьби з інсультами, інші провідні фахівці.

 

Школа клінічних нейронаук «Карпатські читання» – одна з найцікавіших і важливих медичних подій Західного регіону. Кожний рік в рамках заходу  проводяться тематичні засідання: школа доказової медицини, школа реабілітації, школа об’єктивної неврології, фахові освітні лекторії та наукові семінари. Мультидисциплінарні та міждисциплінарні формати збагачують професійний досвід фахівців і відповідають сучасним європейським принципам безперервної фахової медичної освіти.

***

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *