В Ужгороді відзначають День Прапора та Незалежності України

    23 серпня керівники області, міста, очільники правоохоронних органів, служби безпеки та представники громадськості взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, що відбулася на площі Народній в Ужгороді.

5

   Після урочистої частини у фойє обласної адміністрації, свято продовжилось на площі Народній в Ужгороді.

   На урочисто прибраній площі, навпроти флагштоку – почесна варта, вишикувався військовий гарнізон, зібрались краяни, поряд – духовий оркестр. Біля Державного прапору України – керівники краю Олександр Ледида та Іван Балога, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов.

Почесне право нести Державний Прапор України, за звичаєм, надали кращим військовослужбовцям – під мелодію Державного гімну України прапор піднято.

Опісля, під мелодію пісні «Червона калина» у виконанні духового оркестру відбулася церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря Т. Г. Шевченка. Корзини з квітами до монументу поклали керівники краю, генконсули Угорщини та Словаччини в Ужгороді, очільники правоохоронних та контролюючих органів, громадських об’єднань та політичних партій, закарпатці.

4


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.