Потяг Київ-Ужгород їздитиме щоденно

потягДля забезпечення попиту пасажирів Укрзалізниця призначила щоденне курсування поїзда № 13 Київ-Ужгород, що раніше курсував через день (по непарних числах з Києва та по парних з Ужгорода).

Починаючи з 2 вересня, поїзд відправлятиметься з Києва та Ужгорода щоденно. Про це повідомляє прес-центр Укрзалізниці.

Упродовж серпня залізниці України для максимального задоволення потреб пасажирів вже призначили 16 додаткових поїздів на понад 46 додаткових рейсів.

Також щоденно Укрзалізниця додає вагони до найбільш популярних маршрутів. Станом на 22 серпня призначено близько 60 додаткових вагонів на 156 рейсів.

Нагадаємо, залізниці постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і проводять роботу із забезпечення цих перевезень – призначають додаткові вагони до складів найбільш популярних поїздів та призначають додаткові поїзди на найбільш популярні дати.

Інформація щодо наявності вільних місць у поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда зі станції та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою офіційної Online системи бронювання і продажу квитків, пише ЗІК.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.