В Ужгороді відкриють виставку пейзажних імпресій із Земпліна

В Ужгороді відкриють виставку пейзажних імпресій із Земпліна

Пейзажний живопис є мабуть одним із найпоширеніших жанрів в часовому розрізі історії мистецтвознавства, який спочатку відображався митцями в якості реалістичного відтворення баченої ними сутності навколишнього світу. Поступово митці шукали в ньому інші шляхи. Для багатьох з них  пейзаж став постійним натхненням та прийняттям нових ідей. Художники пропонують різні погляди на цю проблематику у відображенні даного жанру. Однією з можливостей «спіймати» мотив пейзажу являється відкриття його за допомогою художніх засобів вираження (експресії) та враження (імпресії).  Глибокі митці, представлені на згаданій виставці, віднаходять в своїй творчості надихаючі моменти в різних виявленнях. Представлені твори відтворені на межі між живописом та графікою.

Виставка під назвою «Пейзажні імпресії із Земпліна» представлена дев’яносто одним мистецьким твором пейзажного живопису з колекції Земплінського музея м. Міхаловце. Виставлені твори належать пензлю 35 переважно словацьких художників, а також деяких іноземних митців, пов’язаних частиною свого пейзажного мистецтва із регіоном Земплін.

Презентація словацького художнього мистецтва, в даний час перша у цій престижній галереї, відбуватиметься в період, коли у згаданій галереї проходитиме відкриття VI. Форуму європейських прикордонних діалогів  по транскордонному співробітництву, організованого Урядом Словацької Республіки у співробітництві із Генеральним консульством Словацької Республіки в Ужгороді та Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень в Ужгороді.

Місце проведення: «Галерея ІЛЬКО», вул. Кошицька, 28, м. Ужгород, Україна

Куратор: Дана Барнова

Співорганізатори виставки: Земплінський музей м. Міхаловце,

Генеральне консульство Словацької Республіки в Ужгороді

Відкриття виставки: 20 листопада 2015 р. о 17:00 год. (к.ч.)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *