В Ужгороді відбувся обласний конкурс юних інспекторів руху

інспекториДнями в Ужгородській ЗОШ №20 відбувся обласний конкурс загонів юних інспекторів руху. Переможцями стали команди з Ужгорода, Мукачева та Ужгородського району.

У конкурсі взяли участь команди ЮІР із загальноосвітніх навчальних закладів краю – переможці міських та районних конкурсів, та команда Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради.

Організаторами конкурсу виступили обласне управління освіти та науки, УДАІ УМВС області та обласна організація Червоного Хреста України.

Конкурс проходив у п’ять етапів. Спершу юні учасники показали свої знання правил дорожнього руху. Далі були конкурси агітбригад ЮІР, «Юний регулювальник», «Велоестафета» та «Юний санітар».

Мета огляду-конкурсу полягає у залученні широкого загалу школярів до участі у роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, прищеплення дітям поваги до професії працівника міліції, організація змістовного дозвілля школярів та молоді, виховання у них культурних та естетичних смаків.

Перше місце в конкурсі виборола команда Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим навчанням окремих предметів , друге – команда ЗОШ №15 м.Мукачева, третє – команда Великолазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ужгородський район).

Команди-переможці отримали цінні подарунки, кубки та грамоти. Всі учасники змагання були нагородженні почесними грамотами. Окремі школярі були відзначені подарунками за найкращі знання Правил дорожнього руху, – пише УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *