Ляшко “зливає” закарпатських радикалів людині Балоги

чижмарьОфіційно інформацію про призначення головою обласного осередку Радикальної партії Юрія Чижмаря ще не озвучили. Але джерела в Києві, близькі до партійної верхівки,підтверджують: керівництво схиляється до кандидатури колишнього підлеглого Віктора Балоги (керівник апарату Закарпатської ОДА часів “губернаторства” Балоги та голова Тернопільської ОДА під час керування Віктором Івановичем Секретаріатом Президента Ющенка).

“Чизмаря”, як його звикли називати закарпатці, пам’ятають також за тісними зв’язками з сірим кардиналом Кучми, лідером СДПУ (о) Медведчуком. Ще будучи викладачем цивільного права в Ужгородському державному університеті в 1997-2000 роках перші статки Чижмарь заробляв, окрім роботи на Медведчука, махінаціями на коштах фонду Відродження, теж дітища керівника есдеків, які виділялися на так зване радіо для нацменшин.

Юрія Чижмаря називають політичним перебіжчиком бо він змінив аж 4 політичні сили. До 2002 був активним членом СДПУ (о), потім подався у “Пору”, а з 2008 ще й побував у ЄЦі. Нині став нардепом від “Радикальної партії” Олега Ляшка.

Те що чутки про призначення Юрія Чижмаря небезпідставні, підтверджує й поспішне відкриття депутатської приймальні в Ужгороді, сам Чижмарь в розмовах впевнено називає себе головним радикалом Закарпаття і каже, що тут у нього все схоплено.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *