В Ужгороді відбувся концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

В Ужгороді відбувся концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва
В актовій залі АКіМ відбувся концерт до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва під назвою «Професія в тривалістю життя».
Яскраві виступи – популярні українські народні пісні, сучасні інструментальні та хореографічні композиції, сценічні етюди з посилом у майбутнє підготували керівники студентських творчих колективів, які створили незабутнє свято. А це заслужені працівники культури України – Єлізавета Бабяк, Михайло Шютів та Ірина Шевцова, заслужені артисти України – Олександр Куцик і Яна Садварій, педагоги – Андрій Тазінгер, Мирослава Лихтей, Олександр Карбованець, Сергій Петрушевський, Євген Цанько.
Сяйні образи, чудові номери, чисте серце дарували виступаючі зі сцени своїм гостям.
Серед них – Державний секретар Міністерства освіти і науки України Сергій Захарін, ректорка АКіМ Наталія Шетеля та директор департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА-ОВА Євген Тищук та ін.
Вітаючи винуватців свята – працівників культури та майстрів народного мистецтва, Наталія Шетеля подякувала керівникам творчих колективів вишу за титанічну працю. Адже важливо не тільки зберігати, а й примножувати неоціненні скарби українського народу яскравими творчими програмами, виступами, проектами з думкою про завтрашній день. Заради України, яка сьогодні виборює не тільки свою свободу, а й мир усьому світу. Та побажала натхнення юним і досвідченим митцям вкладати свої таланти у мистецтво, а вихованцям АКіМ – активних студентських буднів, творчого неспокою та мирного неба над головою.

Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.