В Ужгороді відбудуться велозмагання для дітей та молоді

В Ужгороді відбудуться велозмагання для дітей та молоді

Відкритий Кубок Ужгорода та відкритої першості КОДЮСШ “Спартак” з велоспорту-маунтенбайк серед дітей та молоді (аматорів) відбудеться 19 вересня 2020 року в Боздошському парку.

Попередню реєстрацію онлайн відкрито до 18:00 18 вересня 2020 року за посиланням: https://www.facebook.com/groups/veloclublider на e-mail: velo-lider@ukr.net.

Без попередньої реєстрації також можна зареєструватися в день старту, в наметі суддів.

Початок оформлення для участі у велоперегонах за попередньою реєстрацією в день проведення з 09-00. Реєстрація завершується за 20 хвилин до старту.

При отриманні номеру батьки/супроводжуючі особи учасника велоперегонів повинні віддати заповнену згоду про усвідомлення ризиків та взяття відповідальності на себе за можливі негативні наслідки від участі у змаганнях.

За свій стартовий внесок учасники отримують:

– участь в дитячих велоперегонах;

– стартовий номер учасника змагань;

– обслуговування лікаря та суддів;

– переможці і призери отримують призи та подарунки;

– запрошення для занять в Велоклуб „Лідер”;

– незабутню атмосферу спілкування та змагання!

Всі деталі на сторінці facebooc Велоклубу “Лідер”: https://www.facebook.com/groups/veloclublider

Траси змагань:

Локація 1 „Школа – Фігурна їзда”: передбачає змагання на техніку їзди на велосипеді, що включає: старт – їзду з технічними елементами – залишення велосипеда біля тумби перед фінішем та перетин фінішу пішки – для дітей віком від 7 до 12 років.

За кожну збиту фішку дається штрафне очко/секунда, та якщо велосипед впаде від тумби при його вкладанні – додається 1 очко/секунда яка додається до результату проїзду.

Категорії: серед дівчат та хлопчиків

– 7-8 років;

– 9-10 років;

– 11-12 років.

Локація 2 „Крос-кантрі” – кільце, яке передбачає змагання на техніку, швидкість та витривалість по пересічній місцевості – для дітей віком від 7 до 12 років.

Категорії учасників: серед дівчат та хлопців

7-8 років;

9-10 років;

11-12 років.

Локація 3 „Тато, мама, я – Вело-СІМ’Я”: естафетну гонку з 3 (трьох) учасників по пересічній місцевості на швидкість та витривалість. Допускаються збірні команди з 2 сімей, обов’язково один з дорослих повинен бути батьком або мамою для дитини-учасника.

Категорії: батьки незалежно від віку та діти незалежно від статі у двох вікових категоріях:

– 7-9 років;

– 10-12 років;

Умови проїзду на дистанціях будуть повторно оголошені перед стартом кожної локації та показовим заїздом вихованців КОДЮСШ „Спартак”.

Залік в кожній категорії — особисто-командний. Детальний таймінг буде оголошено перед стартом.

Організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, або за порушення умов проведення велоперегонів, невиконання вимог судді та висновку лікаря (враховуючи карантинні рекомендації та обмеження).

За стан та справність велосипеда кожен учасник несе особисту відповідальність.

Всі учасники велоперегонів повинні мати: медичну довідку про стан здоров’я (оригінал), або спортивну страховку від нещасного випадку, дійсну на дату перегонів, або батьки, чи супроводжуючі їх особи, на місці під час реєстрації підписують згоду за якою беруть відповідальність за стан здоров‛я дитини на себе. За достовірність поданого зазначеного вище документу відповідає особа (батьки), що подає медичну довідку/страховку/згоду.

Усі учасники перед реєстрацією повинні будуть прийти вимірювання температури для допуску до змагань відповідно до карантинних заходів та обмежень та бути у масках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *