В Ужгороді ветерани АТО проведуть футбольний матч

В Ужгороді ветерани АТО проведуть футбольний матч
26 травня в Ужгороді відбудеться футбольний поєдинок між збірними ветеранів АТО Закарпаття та Львівщини
 
У суботу, 26 травня о 11:00, в Ужгороді на стадіоні “Автомобіліст” (вул.Капушанська, 110) закарпатська футбольна команда воїнів АТО «Карпатська Земля» прийматиме «вдома» львівську команду “Десант-80”.
Цей поєдинок відбудеться у рамках шостого туру Відкритого чемпіонату України Героїв АТО з футболу. 
 
Закарпатська футбольна команда складається із двох десятків учасників бойових дій із Ужгорода, Мукачева, Берегова, Перечинщини та Березнянщини, як демобілізованих, так і діючих військослужбовців та працівників силових відомств. 
Запрошуємо всіх бажаючих прийти і підтримати наших учасників бойових дій. Вхід вільний.
 
Деталі про даний чемпіонат Героїв АТО на офіційному сайті та на сторінці обласної спілки ветеранів АТО “Карпатська Земля” (дата матчів може коригуватись):
 
Як повідомлялося раніше, сам чемпіонат розпочався 21 квітня у Винниках на Львівщині на стадіоні імені Богдана Маркевича із урочистого підняття національного прапору капітанами команд групи «Захід». Керівництво Всеукраїнської футбольної ліги учасників та ветеранів АТО, президент Львівської федерації футболу Олександр Шевченко та заслужений тренер України Мирон Маркевич вручили представникам команд-учасниць комплекти ігрової форми, м’ячів та короваї.
 
У футбольних баталіях західної групи беруть участь 9 команд: 5 зі Львова та Львівської області – «Легіон» (представники Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного), «Крила АТО» (учасники та ветерани АТО), «Радар Захід» (представники Протиповітряної оборони), «Десант-80» (представники 80-ої Повітряно-десантної бригади), «Леви» (представники Головного управління Національної поліції у Львівській області), а також збірна учасників та ветеранів АТО «Карпатська Земля» (Закарпатська обл.), Збірна Тернопільщини, «Рівне-АТО» (Рівненська обл.) та «Прикарпаття АТО» (Івано-Франківська обл.).
 
У Відкритому чемпіонаті України Героїв АТО (організовує Всеукраїнська футбольна ліга учасників та ветеранів АТО під егідою Федерації футболу України та Міністерства оборони України ) беруть участь команди, які представляють спілки ветеранів АТО та підрозділи силових відомств з різних областей України. Всі розподілені на п’ять територіальних груп (зон) за географічним принципом: «Північ», «Південь», «Центр», «Захід» і «Схід». Особливістю цього турніру є те, що в заявці команд на сезон із 30 гравців щонайменше 20 мають бути з відповідними посвідченнями учасників АТО, у заявці на матч із 18-ти гравців 13 мають бути учасниками АТО. Всі інші мають бути просто військовослужбовцями чи працівниками інших силових структур. Згідно з регламентом, чемпіонат проходитиме з квітня по вересень у два кола. Після цього в середині жовтня найкращі колективи груп зберуться на декілька днів у Києві, де визначать переможця.
 
Закарпатська обласна спілка “Ліга ветеранів АТО та бойових дій “Карпатська Земля”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.