Майже дві тисячі учнів в Ужгороді взяли сьогодні участь у ЗНО

Майже дві тисячі учнів в Ужгороді взяли сьогодні участь у ЗНО

Сьогодні, 24 травня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. В Ужгороді участь у тестуванні взяли 1997 осіб, що становить 97,3 % від загальної кількості попередньо зареєстрованих, – повідомили в управлінні освіти Ужгородської міської ради.

На 9 пунктах тестування в місті працювали 382 інструкторів. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали представники засобів масової інформації.

Під час тестування зафіксовано порушення процедури проходження ЗНО та дочасно припинено виконання сертифікаційної роботи: в одного з учасників виявили мобільний телефон.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії з причин, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування, подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.