В Ужгороді цирк на воді розважатиме діток з малозабезпечених сімей та сиріт

В рамках турне Україною в Ужгород завітає європейський цирк на воді «Рів’єра». В розважальній програмі, яка триває 2,5 години, серед іншого, виступи крокодилів, єнотів, пітонів, мавпочок, поні та інших тварин, номери з лазерним та фаєр-шоу, польоти повітряних гімнастів.

Оскільки керівництво та колектив цирку активно займаються благочинністю, в Ужгороді до перегляду також будуть залучені діти-сироти і ті, що належать до категорії «соціально незахищені». Списки, за допомогою відповідних структурних підрозділів Ужгородської міської ради, уже складені.

За словами адміністратора цирку Олександра Кармазіна, цирк на воді «Рів’єра» приїхав на Закарпаття вперше, а тому команда з ще більшою відповідальністю та натхненням готується до прем’єри. «Наша основна аудиторія – діти. Для нас справжня винагорода і визнання – їхні сяючі очі. Сьогодні, коли країна опинилася в такій надзвичайно складній ситуації, коли на екранах телевізорів – негатив, розруха, війна, – ми працюємо з особливим запалом, даруючи їм позитивні емоції і усмішки. Це – наша місія, яку ми старанно виконуватимемо завжди», – зазначив Олександр Кармазін.

Цирк на воді «Рів’єра» завітає в Ужгород з 25 червня по 5 липня і розташовуватиметься біля супермаркету «Дастор» (на території ковзанки «IceLand»).

Довідка: «Рів’єра» – по-справжньому сімейний цирк, створений артистами сім’ї Шекера у листопаді 2008 року. Артисти цієї династії понад 30 років успішно гастролювали в цирках Туреччини, Америки, Німеччини, Іспанії, Китаю, Польщі і приймали участь у міжнародних фестивалях. Саме цей досвід допоміг родині Шекера створити власний цирк-шапіто. З травня 2011 року цирк розпочав роботу на воді. На сьогодні гастролі успішно проходять не тільки в Україні, а й у країнах Європи. Щороку «Рів’єра» показує понад 320 вистав для 250 тисяч глядачів.

цирк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *