Іло Глонті дав прес-конференцію в Ужгороді (ВІДЕО)

Вчора,19 червня, у прес-центрі “Нове Закарпаття” відбулася прес-конференція Іло Глонті, 23-річного грузина, випускника Вільного університету Тбілісі, який працював у команді реформаторів Кахи Бендукідзе, і є близьким до кола екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, сьогодні відвідав Ужгород. Близькі до владного бомонду люди подейкують, що саме він є кандидатом на очільника нашої області. Що цілком імовірно, враховуючи курс нинішнього Президента на реформи в Україні.

глонтіЯ роз’їжджав по Україні, виступав у різних університетах, спілкувався з бізнесменами, розповідав про реформування Грузії і як мені бачаться реформи в Україні, заводив нові знайомства, знаходив друзів. І ми дійшли до ідеї відкрити школи нового типу для молоді. У Грузії, на жаль, ми занадто пізно зрозуміли: тільки освічене покоління зможе користуватися плодами реформ. Так з’явився проект Hacking School — «обходячи школу», покликаний відійти від старих принципів освіти. Після однієї лекції в Рівному в рамках цього проекту радник «губернатора» попросив мене про зустріч і запропонував посаду заступника з гуманітарних питань — освіта, культура та охорона здоров’я. Я попросив час, щоб подумати. Я погодився, і наступного ранку об 11-й годині у мене була вже призначена зустріч з «губернатором». Я прийшов у будівлю обласної адміністрації як прийнято у нас в Грузії: у джинсах, в кедах, в толстовці — хіпстер такий. Мене зупиняє охоронець: «Молодий чоловіче, ви куди йдете?» «До губернатора», — спокійно кажу я. Він мені каже: «Зачекайте», починає щось перевіряти. І раптом дзвінок зверху. Він одразу: «Ой, вибачте, вибачте», — і пропускає, сказав Іло в одному з інтерв»ю, коли прийшов на посаду радника губернатора в Рівному.
— Без нових ідей, нових поглядів, нових кадрів неможливо побудувати нову систему. Ми говоримо про інтернет-покоління — про людей, які мислять глобально. Як може покоління телевізора створити сучасну країну? Нашим ровесникам потрібно показувати приклад: тепер на постах сидять не люди, які пиляють бабки, а ті, кого хвилює майбутнє країни, – каже Іло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *