В Ужгороді ректори Теологічного коледжу імені Яноша Веслі та Академії культури і мистецтв підписали угоду про співпрацю (фото)

В Ужгороді ректори Теологічного коледжу імені Яноша Веслі та Академії культури і мистецтв підписали угоду про співпрацю (фото)
Сьогодні ректор Теологічного коледжу імені Яноша Веслі (Wesley János Lelkészképző Főiskola, Будапешт, Угорщина), доктор Габор Івані, перебуваючи з робочим візитом на Закарпатті, завітав в Академію культури і мистецтв Закарпатської обласної ради.
Його прийняла ректор вишу Наталія Шетеля. Вони поспілкувалися. Габор Івані розповів про очолюваний освітній заклад. А також про Яноша Веслі, чиє ім’я носить цей освітній заклад. Зокрема, про те, що Янош Веслі – син англійського письменника і богослова, навчався в Оксфорді. Повернувшись до Англії, він заснував самостійні релігійні товариства на зразок братських шкіл.
Сам Габор Івані має славу щирої, глибокої людини, яка допомагає всім, хто на обочині життя. Адже Веслі закликав робити добро всім людям доти, доки зможеш.
Після перемовин, Наталія Шетеля і Габор Івані підписали угоду про співпрацю між очолюваними освітніми закладами.
Відтепер студенти обох вишів матимуть змогу обмінюватися освітніми практиками, брати участь у спільних наукових форумах і творчих конкурсах.
Наталія Ігорівна зазначила, що педагоги, окрім забезпечення широкого кола знань, умінь, компетентностей, усе ж стоять на сторожі традиційних духовних цінностей нашої молоді – добро, любов, краса, гідність, вірність, гордість за свою країну в ім’я перемоги світла над темрявою. А цей виш символізує гуманістичний світогляд, що покликаний прикрашати світ. Світ, мир і спокій якого нині виборюється ціною життів хоробрих синів на полі бою в Україні. Теологічний коледж імені Яноша Веслі підтримує українську звитягу і словом, і ділом, надаючи допомогу громадам на Київщині.
Тож шанований ректор Габор Івані відкланявся зі словами: Слава Україні! На що Наталія Ігорівна, міцно потиснувши гостю руку, відповіла: Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *