В Ужгороді призначено нового головного архітектора

БоршовськийГоловним архітектором Ужгорода призначено Олега Боршовського.

Попереднє місце роботи – заступник начальника управління-начальник відділу містобудування та архітектури Закарпатської облдержадміністрації. Крім того, працював заступником начальника відділу – начальником інспекції ДАК у Головному управлінні містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Закарпатської облдержадміністрації, головним архітектором Хуста, архітектором третьої категорії у Львівському комунальному підприємстві “Архбудконтроль”.

На посаду начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора Ужгорода призначений 29 липня 2016 року. Сьогодні на нараді міський голова Богдан Андріїв представив Олега Боршовського колективу.

Довідково. Боршовський Олег Ігорович народився 13 вересня 1977 року у Львові. У 2001 році закінчив Національний університет “Львівська політехніка”, за спеціальністю архітектор. У 2013-2016 роках навчався у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Здобув ступінь магістра за спеціальністю “державне управління”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *