Бійці ужгородського 15-го батальйону отримають прилад нічного бачення придбаний за “футбольні” кошти (ФОТО)

Бійці ужгородського 15-го батальйону отримають прилад нічного бачення придбаний за “футбольні” кошти (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер.

Нарешті сьогодні отримав прилад нічного бачення Pulsar Challenger GS 3.5×50, який придбав за кошти зібрані на благодійному турнірі з міні-футболу. Хочу ще раз подякувати усім хто допоміг мені в організації,та командам які взяли участь в турнірі. Ви всі долучилися до хорошої справи,саме завдяки вам я зміг придбати цю необхідну військовим річ .Також дякую моїм колегам – депутатам Ужгородська Районна Рада на чолі з Руслан Чорнак за свій внесок та наданий бронежилет.
Так склалося, що вже сьогодні ці речі відправлять в місце призначення на першу лінію оборони (точне місце розташування військ не маю права написати,це таємниця), Його отримають бійці які родом з Ужгорода та Ужгородського району,це 128 бригада, 15ий окремий гірсько-піхотний батальйон. До цих речей докупив бійцям ще акумулятори,які підходять як для приладів  нічного бачення,так і для тепловізорів. Передав речі в руки т.в.о. командира в/ч 4742 Вариводі Олексію Миколайовичу.
Дай Бог щоб війна скоро закінчилася, щоб всі сини – захисники України повернулися живими та здоровими до своїх матерів та рідних додому. Нехай їх Бог береже! Ще раз дякую усім, – підсумував Роланд Цебер.

цебер цебер2 цебер3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *