В Ужгороді прощалися із загиблим захисником України Леонідом Дербаком

В Ужгороді сьогодні, 16 березня, попрощалися та провели в останню путь захисника України – 49-річного старшого сержанта Леоніда Дербака.

Леонід Дербак був щирим патріотом своєї країни, з перших днів повномасштабної війни вступив добровольцем до лав Збройних Сил.

Бойовий медик стрілецького взводу стрілецької роти військової частини А7124 Леонід Дербак загинув на полі бою біля села Привілля Соледарської міської громади Бахмутського району Донецької області 9 березня 2023 року, залишаючись до кінця вірним військовій присязі.

Леонід Дербак народився 24 липня 1973 року в Ужгороді. Після закінчення школи вступив до Міжгірського медичного училища, яке закінчив у 1992 році. Потім працював в Ужгородській міській клінічній лікарні медичним братом. У 1992-1993 роках служив в українській армії, після чого продовжив працювати на попередньому місці роботи.

Із 1995 року працював у органах внутрішніх справ, вступив на навчання в академію УМВС, яку успішно закінчив у 2001 році. Продовжував працювати старшим слідчим із особливо важливих справ УМВС України в Закарпатській області. У 2015 році вийшов на пенсію в званні підполковника міліції.

Був одружений. Із дружиною Лесею прожили у шлюбі 22 роки, виховали двох синів – Едуарда та Івана.

Сьогодні із Героєм прощалися біля будинку, де він проживав в Ужгороді. Чин похорону відбувся на площі Народній, де священники відслужили заупокійну Літургію за загиблим. Віддати шану воїну прийшли рідні, друзі та колеги, з якими працював, військові, містяни, представники влади.

Поховали Леоніда Дербака з усіма військовими почестями на Пагорбі Слави.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *