Четверо людей в Ужгороді отруїлися чадним газом

Сьогодні зранку о 9.20 на лінію «103» зателефонувала ужгородка і схвильовано повідомила, що не може розбудити чоловіка, підозрює що в нього міг статися інсульт.

Бригада №«107» вже за хвилину мчала на виклик. Коли медики забігли до приватного будинку, їх зустрів 27-річний чоловік і поскаржився на погане самопочуття, нудоту, головокружіння. Ще троє мешканців будинку були вже непритомні. За всіма ознаками – підозра на отруєння.

Блискавично оцінивши ситуацію бригада негайно перемістила пацієнтів на свіже повітря і приступила до реанімаційних заходів. Одночасно викликали на допомогу ще дві «швидкі» – «100» та «103» бригади… Після підключення кисню та проведених реанімаційних заходів всіх чотирьох потерпілих у стабільному стані було транспортовано до Ужгородської центральної міської клінічної лікарні.

52-річні чоловік з дружиною і їх 27-річний син зараз знаходяться під наглядом медиків, їх стан стабільний і не є життєзагрожуючим, а ось старша 73-річна жінка, хоч і прийшла до свідомості, але поки перебуває в реанімаційному відділенні.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *