В Ужгороді пройде фестиваль “важкої” музики

В Ужгороді пройде фестиваль “важкої” музики

Сьогодні, 6 квітня, в Ужгородському прес-клубі співорганізатори другого фестивалю «КРУК» розповіли про цікаве музичне дійство, яке не залишить байдужими любителів «важкої» музики. Захід планують на 22 квітня.

Деталями проведення музичного заходу поділилися співорганізатори Микола Мага та Ярина Денисюк. Минулоріч фестиваль був успішним – зібрав майже півтори сотні учасників. Цього ж року сподіваються на ще більшу кількість, адже дата проведення фесту припадає саме на цвітіння сакур – туристичний період.

Як стало відомо, під час організації виникла проблема із рекламним забезпеченням – в Ужгороді площ під афіші не так і багато. Проте завдяки соцмережам вдалося поінформувати громадськість про «потужний» концерт в Ужгороді.

Кожна з семи команд представить поціновувачам метал-музики свою творчість на майже 7-годинному виступі.

Як зауважив Микола Мага, в Україні є багато гуртів, які можуть поділитися якісним доробком. Такі заходи популяризуватимуть талановитих музикантів. Окрім ужгородців, цього року на «КРУК ФЕСТ» приїдуть гості зі Львова, Дрогобича, Києва, Одеси.

Любителі «металу» зможуть насолодитися драйвовою музикою від «BALFOR», «CASTRUM», «THE NIETZSCHE», «ОБРІЙ», «WHITE WARD», «INCOMA» та «OCTOPUS KRAFT».

Фестиваль проходитиме в нічному клубі Ужгорода «Фантом» 22 квітня. Початок о 18:00. Вартість квитків за передпродажем становить 100 грн, у день фестивалю – 120. Замовити можна за покликанням ТУТ.

Усі гурти мають нові музичні напрацювання, тому організатори переконані: поціновувачі «важкої» музики обов’язково знайдуть для своїх смаків щось цікаве.

zak-kor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.