В Ужгороді презентували новий кліп “Бліцу”

Сьогодні, 7 березня, о 21.00 в ефірі Закарпатської облдержтелерадіокомпанії (канал «Тиса 1») у прогамі «Тиждень за годину» відбудеться офіційна презентація відео-кліпу на танець «Лінії життя» Народного художнього колективу «Студії сучасного танцю «Бліц». Журналісти мали змогу побачити його першими вчора під час засідання Ужгородського прес-клубу.

Хореограф  танцю «Лінії життя» – Крістіна Шишкарьова. Сам танець і кліп – на музику гурту «Zемфира».

Олена Камінська, керівник Народного художнього колективу «Студії сучасного танцю «Бліц», презентуючи кліп, зауважила, що цим колектив пропонує землякам трохи відпочити психологічно, адже усі досі перебувають у шоці від подій навколо. За словами О. Камінської, на черзі й інші кліпи від «Бліцу».
«Усе почалося з пропозиції колишнього танцюриста підготувати відеороботи для презентації нашої творчості за кордоном і в Україні. Він сам надав і фінансову допомогу, щоб усе це відбулося. Нам сподобалася ідея, адже шороку студія випускає по 10-12 нових номерів і кліпи допоможуть зафіксувати нашу роботу, зберегти танці, які деколи незаслужено відходять «в історію», – каже Олена Камінська. – Хочу подякувати нашому режисеру Славі Єгорову, який погодився допомогти зафіксувати наші хореографічні постановки».
В’ячеслав Єгоров, режисер розповів, що відзнято вже матеріали для 2 кліпів. «Дійсно, у нашій країні наразі настільки емоційний фон, що неможливо залишатися поза подіями, що відбуваються. Це не дає зосередитися на чомусь іншому. Але надіюся, що ми все ж доробимо ще щонайменше 2 кліпи», – каже він. За словами режисера, ідея знімати на вокзалі виникла у нього при перебуванні у ванній кімнаті.
«Якби ми побачили тільки танець, можливо, було б не настільки цікаво, як у поєднанні з режисерською задумкою та зйомками на вокзалі», – додала Олена Камінська.
Як зазначила Анжеліка Клайзнер, педагог-хореограф Народного художнього колективу «Студії сучасного танцю «Бліц» знімати було досить важко і режисеру, і танцюристам, яким доводилося повторювати кілька разів різні моменти танцю. Умови на вокзалі – досить непрості, та ще й доводилося працювати при низькій температурі. Але танцюристів підтримувала увага подорожувальників, які, очікуючи свої поїзди, знімали танець на мобільні телефони, інколи навіть намагалися потрапити до кадру.

єгоров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *