В Ужгороді представлять творчість художниці Наттели Овсієнко

В Ужгороді представлять творчість художниці Наттели Овсієнко

Відкриття відбудеться у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту 19 жовтня о 16 год.

Народилася Наттела Овсієнко 18 червня 1961 року у далекому Сибіру, в м. Омськ. Батько був військовим, тому родина, а вона чималенька – четверо дітей, часто переїздили. Дитинство було важким, рано залишилася без батька, маму втратила, коли їй виповнилося 28 років. Зі слів художниці, мама навчила її любити та радіти життю, мріяти та йти за своєю мрією.

Юність Наттела провела в м. Славута Хмельницької області. Вийшла заміж та народила дочку. Ще з дитинства мала хист до малювання і захоплювалася творами відомих українських художників. У 48 років звільнилася з міжнародної компанії, щоб віддатися мистецтву і втілити давню мрію малювати і розфарбовувати навколишній світ у відтінки радості та щастя. Свою емоційність, як у спілкуванні так і в творчості, вона захоплено переносить на художні полотна.

Більше ніж десятиліття тому Наттела стала членом Національної спілки художників України, закінчила Київську Національну академію мистецтв та архітектури. На рахунку художниці 19 персональних виставок, що проходили містами України та за її межами: Словаччині, Угорщині, Литві та Швеції. ЇЇ твори зберігаються у приватних колекціях. Художниця брала участь у чисельних майстер-класах та пленерах.

Нателла Овсієнко малює олійними фарбами у стилі реалізм. Нещодавно опанувала техніку мастихіном. Картини її випромінюють світло та оптимізм, показують мистецьке розмаїття природних пейзажів та натюрмортів. На полотні тільки щирі емоції з глибини душі. Відчувається любов та повага до своєї справи в кожному мазку пензля.

Виставка експонуватиметься до кінця жовтня.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *