В Ужгороді посилять охорону дитсадків та шкіл

школаПрограму безпеки навчальних закладів міста на 2015-2016 рік ухвалено сьогодні під час засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради із подальшим затвердженням її на сесії депутатами.

Як ідеться в документі, у 2014-2015 н.р. в Ужгороді діє 51 навчальний заклад – 28 загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ); 23 дошкільні навчальні заклади (ДНЗ). У ЗНЗ та НВК діють 105 груп продовженого дня. Загальна кількість учнів у ЗНЗ – 14004; вихованців у ДНЗ – 5578. Педагогічні та інші працівники закладів – близько 4000 осіб.

За підтримки батьківської громадськості у 8 закладах здійснюється охорона (упродовж часу перебування у них дітей) на підставі укладених договорів з охоронними фірмами, що дозволяє забезпечити цілодобовий контроль за приміщеннями і будівлями закладів, а значить – гарантувати безпеку дітей. Решта закладів освіти охороняється працівниками у нічний час (сторожі).

Погодженою ж нині програмою передбачено запровадження охорони навчальних закладів із метою забезпечення збереження життя і здоров’я дітей в умовах підвищеного ризику коштом міського бюджету. На зазначені закладіи планується передбачити 1 млн 185 тис грн.

Всього за час дії схваленої програми планується забезпечити охорону 51 навчального освітнього закладу.

7dniv.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *