Павліченко в Ужгороді заявив, що українські суди та правоохоронні органи є нелегітимними (ВІДЕО)

пресконфВчора,27 січня, в Ужгороді відбулася пресконференція за участю громадського діяча Дмитра Павліченка, правозахисника Віктора Колбанцева та закарпатського активіста Івана Данацка.

Дмитро Павліченко, якого свого часу було незаконно засуджено  за вбивство, котрого він не робив, заявив, що суди в Україні створені фізичними особами, така сама ситуація з міліцією і прокуратурою. Тому всі ці органи є нелегітимними, вони привласнили собі повноваження, які їм не належать. З цього приводу Павліченко написав книгу “Ціна свободи” . Активіст виступає за негайну заміну в Україні всіх суддів та представників правоохоронних органів.

Іван Данацко повідомив, що 11 лютого громадськість ініціює в приміщенні Закарпатської облради проведення семінару Територіальної громади Закарпатської області, на якому провідні юристи України навчатимуть закарпатців захищати свої права.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Павліченко в Ужгороді заявив, що українські суди та правоохоронні органи є нелегітимними (ВІДЕО)”

  1. Лише вояжери із Києва разом із місцевим активістом Іваном Данацко який бється та бореться із кланом місцевого розливу можуть в очі сказати про корупцію та зловживання владою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *