Doc.ua запис до лікаря

В Ужгороді поблизу костьолу жінка розвалила голову чоловікові

fotoЖінка розбила її на голові особи протилежної статі у римо-католицькій церкві в обласному центрі Закарпаття. Побачивши кров, з розміщеного навпроти костелу кафе викликали «Швидку допомогу».

Криваве дійство, яке відбулось на вулиці Волошина, спостерігали мешканці міста Ужгорода святковим вечором 5 травня.

Біля входу у римо-католицький костел св. Юрія, жінка з вельми дивною поведінкою, після бурхливої сутички з особою протилежної статі, нанесла останньому удар скляним предметом в ділянку голови, від чого він дістав відкриту травму, а скляна «зброя» нападниці розсипалась по вулиці, – розповідає свідок цієї пригоди.

Побачивши кров, з кафе розміщеного навпроти костелу визвали «Швидку допомогу».

Через декілька хвилин на місце події прибув наряд ППС, який вирішив вияснити в чому справа. Після отримання інформації у потерпілого, міліціонери звернулися до войовничо настроєної жінки, яка на практично всі питання мало універсальну відповідь:

– Христос Воскрес — Воістину Воскрес!

Не звертаючи увагу на працівників міліції, жінка почала збирати скляні друзки.

Далі відбулось дивне…Жінка почала дуже уважно щось розповідати міліціянтам, які з не меншою уважністю слухали її. Що вона їм розповідала відомо тільки їм. Закінчивши свою доповідь жінка сіла на свій велосипед та легко і невимушено залишила місце пригоди, об’їжджаючи при цьому серпантином дерева, які висаджені на вулиці Волошина. Повернувши в пасаж жінка зникла з очей наряду міліції та всіх свідків, інформує Ужінформ.com.

Реакція присутніх була відповідною — відвідувачі кафе, яки були на терасі і стали випадковими свідками цього дійства та перехожі, які зупинились, почали аплодувати свистіти і сміятися.

Потерпілого з місця пригоди забрала міліція, так як він потребував невідкладної медичної допомоги.

Між вибором затримати жінку чи надати своєчасну допомогу потерпілому, було обрано останнє.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *