В Ужгороді поблизу костьолу жінка розвалила голову чоловікові

fotoЖінка розбила її на голові особи протилежної статі у римо-католицькій церкві в обласному центрі Закарпаття. Побачивши кров, з розміщеного навпроти костелу кафе викликали «Швидку допомогу».

Криваве дійство, яке відбулось на вулиці Волошина, спостерігали мешканці міста Ужгорода святковим вечором 5 травня.

Біля входу у римо-католицький костел св. Юрія, жінка з вельми дивною поведінкою, після бурхливої сутички з особою протилежної статі, нанесла останньому удар скляним предметом в ділянку голови, від чого він дістав відкриту травму, а скляна «зброя» нападниці розсипалась по вулиці, – розповідає свідок цієї пригоди.

Побачивши кров, з кафе розміщеного навпроти костелу визвали «Швидку допомогу».

Через декілька хвилин на місце події прибув наряд ППС, який вирішив вияснити в чому справа. Після отримання інформації у потерпілого, міліціонери звернулися до войовничо настроєної жінки, яка на практично всі питання мало універсальну відповідь:

– Христос Воскрес — Воістину Воскрес!

Не звертаючи увагу на працівників міліції, жінка почала збирати скляні друзки.

Далі відбулось дивне…Жінка почала дуже уважно щось розповідати міліціянтам, які з не меншою уважністю слухали її. Що вона їм розповідала відомо тільки їм. Закінчивши свою доповідь жінка сіла на свій велосипед та легко і невимушено залишила місце пригоди, об’їжджаючи при цьому серпантином дерева, які висаджені на вулиці Волошина. Повернувши в пасаж жінка зникла з очей наряду міліції та всіх свідків, інформує Ужінформ.com.

Реакція присутніх була відповідною — відвідувачі кафе, яки були на терасі і стали випадковими свідками цього дійства та перехожі, які зупинились, почали аплодувати свистіти і сміятися.

Потерпілого з місця пригоди забрала міліція, так як він потребував невідкладної медичної допомоги.

Між вибором затримати жінку чи надати своєчасну допомогу потерпілому, було обрано останнє.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *