В Ужгороді обговорили питання спорудження пам’ятника воїнам АТО

В Ужгороді обговорили питання спорудження пам’ятника воїнам АТО

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков провів планове засідання регіональної Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.

«Питання, що зараз турбує учасників Ради та сім’ї полеглих на Сході, — це встановлення пам’ятника героям, що ціною власного життя боролися за незалежність України.

Такий меморіал планують установити з метою вшанування подвигу наших бійців, які вже стали символом спротиву народу України та його незламного духу. У планах — монумент, на якому буде зазначено прізвища загиблих закарпатців», – зауважив Анатолій Полосков.

На засіданні також порушили питання якісного медичного обслуговування учасників АТО, їхньої професійної перекваліфікації у профтехучилищах та подальшого працевлаштування.

До обговорень долучилися представники громадських організацій УБД, відділу Міністерства у справах ветеранів України в Закарпатській області, Головного управління ДСНС, Управління лікувально-профілактичної роботи у Закарпатській ОДА, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, родини загиблих захисників, ветерани та інші.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.