У яскравому промоційному відео показали туристичні принади Ужанської долини

У яскравому промоційному відео показали туристичні принади Ужанської долини

Команда проєкту “Пізнай Ужанську долину” створила динамічний та видовищний відеоролик, у якому за 1,5 хвилини показала гарні краєвиди та родзинки даної місцевості.

За словами режисера Богдана Козачука, який працював разом з Антоном Рижих, зйомки проходили поетапно впродовж 7 місяців. Творчій команді потрібно було показати місцевість під час різних пір року.

“Я був приємно вражений, скільки цікавих місць у нас знаходиться зовсім поряд і про які до початку проєкту я навіть не знав. І це при тому, що мої дідусь з бабусею проживають недалеко, а сам я у дитинстві часто тут бував. Справжнім відкриттям для мене стали пороги річки Уж та підвісний міст перед селом Кострина”, — прокоментував Богдан Козачук.

Пішохідні, велосипедні, автомобільні маршрути, які доступні кожному розробили семеро екскурсоводів. Створюючи, подбали, аби було цікаво та безпечно. Авторами мандрівок виступили Аліса Смирна, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Олександр Шершун, Юрій Черяник. А Юрій Яновський ще й знявся у ролику, презентуючи велосипедні маршрути Ужанською долиною.

Юрій розповів, що став актором зовсім випадково. Повертаючись з чергової екскурсії, опинився в автобусі, в якому колега Павло Худіш повертався з групою, серед учасників якої був і Богдан Козачук. А через тиждень йому зателефонували та зробили пропозицію взяти участь у зйомках ролика.

“Ми їздили маршрутами “Містика гір та шепіт дерев’яних церков” та “Криво по рунуй”. Це був неймовірний досвід!”, — поділився враженнями Юрій Яновський.

Даний проєкт реалізовується громадською організацією «Щасливі діти» за підтримки Українського культурного фонду. Партнерами виступили ГО „Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття” та управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

“Сьогодні ми презентуємо це відео, а вже 8 вересня представимо увесь проєкт комплексно. Тож, розповімо як про самі маршрути, так і про аудіогіди та листівки. Звісно, познайомимо з командою та розкриємо цікавинки, про які дізналися самі, реалізовуючи проєкт”, — зазначила керівниця проєкту Людмила Сюзева.

Всі маршрути поділяються за протяжністю та складністю. Ознайомитися з ними безкоштовно може кожен охочий за посиланням https://izi.travel/en/f486-piznay-uzhansku-dolinu/uk, повідомили у пресслужбі ГО “Щасливі діти”.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.