В Ужгороді ловили нетверезих чиновників (ВІДЕО)

В Ужгороді традиційно пити на робочих місцях, особливо тоді якщо це останній робочий день та державна установа. Інформує активіст  Ференц Бакі: “Сьогодні ми знайшли випивку в міській раді, а Іван Белецький в УкрАвтоТрансінспекції Закарпаття. Може варто пройтись по держустановам з драгером та журналістами? Хто відмовиться продути, спрацьовує презумпція вини, хто продує, той чесний та сумлінний працівник”.

Інший громадський діяч Лариса Ступак повідомляє:

“КУМ ПРОКУРОРА ЦАРЯ – заступник начальника інспекції втік від перевірки і виключив мобільний телефон.
Закарпатське ГО “Сила народного контролю” навідалось у тиху гавань автотранспортної інспекції. А там – гуляночка.
На порозі інспекції я зустріла похресницю Царів- Наталку Боднарчук. Вона приїхала з Чопа відігнати додому машину п’яного батька. Бо активисти з ГО не давали йому можливості сісти за руль. Вона є посадова особа Чопської міськради і мала б бути у той час на роботі. Журналіст одразу навідався на її роботу у Чопі, де жоден з працівників мерїї не зміг пояснити чому Наталки немає на роботі. Царский пастор Бублик, який заради Царів бреше будь де і будь що, повідомив, що його підлегла Наталка Боднарчук взяла один день відпудстки за свій рахунок. Натомість начальник кадрової служби Сігайов В.Д – нічого про її відпустку не знав. (Не встигли домовитись з Бубликом.)
Чиновники, найняті нами на службу, постійно нам брешуть, викручуються, приховують інформацію, влаштовують у робочий час гулянки…

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “В Ужгороді ловили нетверезих чиновників (ВІДЕО)”

 1. Открыли секрет,боднарчук тихий алкаш со времен работы на смап чоп,там спивались вместе с добровольским,но у того нет кума царя-прокурора,а этого хапугу алкаша тянут дальше,а слободанюк тот вообще с кагорты ,,проффессорвв,,и эта шайка -лейка нод названием ,,головтрансинспекция,, это сборище хапуг и взяточников,единственный который там не заплатил за должность это ставленик царско прокурорской шушары-бондарчук,остальные все за бабки,от 5-10.000!!!!евро простой хапуга, и 1000000 за главного,и там еще один ставленник прокурорский с румынской фамилией,кличка ,,володя стоевровый,,Так что ребята это еще та гопкомпания!!! И пьянка это не самое большое зло,что они делают!!!

 2. Для Го Ви зверніться до головтрансінспекціі в м Київ бо коментар Боднарчука що він плевав у нього все схвачено в Киеві аСлобода для нього малий начальник. А Бондарчук зазвичай тверезим не буває. Не говорячи про його службову компетенцію, а політично в 2010 році рвав сорочку який він щирий бойовий прихильник влади за ради посади!!!!

 3. Не піздіть, що я лише за кума Володьку тягнув мазу.
  Моя Галина всадила Добровольського В. на якусь там посаду у міськраду.
  Моя кума Оксанка теж у міський раді у фінансовому управлінні працює.
  Донька Володькина молодша також вже декілька місяців у Галини працює.
  Син нашіх друзів Голод Сашко працює у земельному відділі у міськраді.
  Син друзів Галининого брата Сідей Влад також у міський раді у реєстрі виборців. Племінниця обласної депутатки Півоварник О. – Антонова А. також у міський раді єкономічний відділ.
  Зять нашого побратима по партії ЄЦ- Марухнича Бориса працює в управлінні комунального майна це Черепаня Ігор.
  Дружина жорсткого депутата чопської ради Фомичова Л. також віднедавна у міський раді очолила мобвідділ
  Син депутатки Купавцевої , бувший СБУ-шник ,що спився, тепер інспектор соціального захисту в міськраді.
  Всі шістки Галини, що працювали з нею у першій школі, також при посадах тепер. Федчик Тетяна та Варламова ( я б їм ще мало вдув)
  Моїх двох протеже з Чопського паспортного столу Бецько та доньку Косаковської Галя, хвала богу, днями теж прийняла до себе.
  На постанову Турчинова, щодо економії бюджетних коштів нам насрати та розами притрусити. Ще є вакансії! Телефонуйте, друзі!
  050 432 05 61
  050 505 30 16

 4. Головний активіст – Іванко Белецький. Перший контрабандіст та корупціонер на селі Ужгороді. Через нього можна рішати воєнкомат, прєподів в УжНУ і т.д. Він всіма силами намагається здешевити вартість імпортного алкоголю в Україні – закажіть у нього партію Мартіні, допоможіть голові організації “Сила народного контролю”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *